Robert Bruining

Ergotherapeut

06-12430133
robert@ergotherapierotterdam.nl
Werkdagen maandag t/m vrijdag

Dyonne Terreehorst

Ergotherapeut

06-36076506 dyonne@ergotherapierotterdam.nl 
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Dominique Spiering

Ergotherapeut

06-14020826 dominique@ergotherapierotterdam.nl Werkdagen maandag t/m donderdag

Sandra Soares

Ergotherapeut

06-30960647
sandra@ergotherapierotterdam.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Marjon van der Jagt

Ergotherapeut

06-12771484 marjon@ergotherapierotterdam.nl   Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Vacature

Ergotherapeut


Wij zoeken een ergotherapeut om ons team
te versterken

Ergotherapie Rotterdam werkt samen met de Hogeschool Rotterdam.
Regelmatig zijn er stagiaires in onze praktijk werkzaam

Onze Stagiaires

Nurseli Hekim

Stagiaire

nurseli@ergotherapierotterdam.nl                 Stageperiode september 2020- januari 2021