Robert Bruining

Ergotherapeut

06-12430133
robert@ergotherapierotterdam.nl
Werkdagen maandag t/m vrijdag

Merel van der Voort

Ergotherapeut

06-12771484
merel@ergotherapierotterdam.nl
Werkdagen maandag t/m vrijdag

Dominique Spiering

Ergotherapeut

06-14020826
dominique@ergotherapierotterdam.nl

Werkdagen maandag t/m donderdag 

Dyonne Terreehorst

Ergotherapeut

06-36076506
dyonne@ergotherapierotterdam.nl
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag 

Marijke Lugtens

Ergotherapeut

Marijke is tijdelijk afwezig. U kunt contact opnemen met een van andere ergotherapeuten

Kom jij ons versterken?

Medewerker of stage

Kom jij ons team versterken of op zoek naar een uitdagende stage? Neem vrijblijvend contact met ons op

Ray Hooi

Stagiair

ray@ergotherapierotterdam.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Iris in 't Veld

Stagiaire

iris@ergotherapierotterdam.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag